Zahrádka v zimě? S Bizzotto to jde! Konferenční stolek Hilde v hnědé barvě (kód 0662916)


Zahrádka v zimě? S Bizzotto to jde!

Zahrádka v zimě? Ano, určitě! S výrobkem od italské firmy Bizzotto bude zahrádka u Vás doma vypadat stylově a moderně i v té nejchladnější sezóně. Jedním z těchto produktů je zahradní konferenční stolek Hilde v hnědé barvě (kód 0662916).

O PRODUKTU

Zahradní konferenční stolek HILDE od italské firmy stylového nábytku BIZZOTTO. Stolek HILDE tvoří pevná, stabilní hliníková konstrukce, nabarvená v hnědé barvě. Konzolová noha stolku tvoří velice zajímavý design celkového provedení. Odkládací deska má čtvercový tvar, skládá se ze 4 oddělených částí a dodává stolku moderní styl.

Pevná konstrukce a zajímavý design určitě způsobí, že tento konferenční stolek bude na vaší zahrádce vypadat velmi dobře.

S ČÍM LADIT

Konferenční stolek HILDE je velmi krásný a moderní prvek, Tento zajímavý konferenční stolek vynikne buď na terase, balkónu či zahradě. Tento designový stolek bude zaručeně ozdobou Vaší zahrady! Výbornou kombinaci bude tvořit u bazénu s lehátky, ze stejné řady HILDE, nebo s dalšími produkty z této série. Stolek je k dostání také v dalších barevných variantách.

Krásný konferenční stolek v kombinaci s lehátky a dalšími produkty z řady HILDE určitě způsobí, že Vaše zahrádka bude vypadat jako z katalogu!

KLADY A ZÁPORY

Klady:

  • Stylový design
  • Krásné zpracování
  • Kvalitní materiál
  • Lehká konstrukce

Zápory: Nejsou

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál stolku: hliník

Barva stolku: hnědá

Povrchová úprava: lak

Rozměry vxšxd: 40x40x40 cm

Montáž a péče: 

Péče: utírejte nečistoty vlhkým hadříkem

Montáž: je potřeba, avšak jednoduchá, jedná se o spojení 3 kusů stolku.

Pokud se rozhodnete pro Bizzotto zahradní konferenční stolek Hilde v hnědé barvě (kód 0662916), určitě to bude dobře zvolená volba pro Vaši zahrádku v jakémkoli počasí!

Zahradní konferenční stolek Hilde
Zahradní konferenční stolek Hilde