Vysoký kastrol Pentole Agnelli 1907: elegantní stříbrná krása s průměrem 28 cm

Vybavte svou kuchyň nádobím, které při každodenním vaření používají i profesionální kuchaři. Pyšní se dlouhou životností a s přehledem odolá i vysoké zátěži. Tento kastrol je právem nazýván králem kuchyně.

Vysoký kastrol, který odolá i nejtěžším výzvám

Tento vysoký kastrol bude skvělým pomocníkem v kuchyni. Můžete jej využívat na všechny druhy pokrmů, bez ohledu na to, zda vaříte maso, ryby, nebo zeleninu. Jeho výhodou je průměr 28 cm, který Vám umožní připravit velké množství jídla pro celou rodinu. Odkaz na tento kastrol si můžete prohlédnout zde.

Prémiová kvalita pro dosažení dokonalých výsledků

Je složen z 10% feritické oceli, 80% hliníku pro dokonalý přenos tepla a 10% nerezové oceli, která se postará o následnou snadnou údržbu. Mezi dvěmi vrstvami oceli se nachází cca 2 mm hliníková vrstva, jež zlepšuje výkon, zkracuje dobu vaření, a tím umožňuje i značnou úsporu energie. Kvalitní materiály zaručují rovnoměrné rozložení tepla a výsledkem je perfektně uvařené jídlo plné chuti.

Dlouhá životnost a snadná údržba

Tento kastrol se hodí na všechny typy varných desek, a to včetně indukce. Díky svým vynikajícím vlastnostem a kvalitnímu zpracování Vašemu kastrolu zajistí dlouhou životnost. Aby vaše nádobí vždy vypadalo jako nové, stačí jej umýt pod tekoucí vodou a otřít čistou utěrkou. Díky vynikající kvalitě materiálů si můžete být jisti, že Vašemu kastrolu nepřinesou ani nejtvrdší kuchyňské úkony.

Závěr

Pokud hledáte nádobí, které Vám umožní připravit perfektní jídla, která potěší Vaše chuťové buňky, je tento kastrol tou správnou volbou. Díky jeho dokonalému provedení zvládne i ty nejtěžší výzvy v kuchyni. Takže neváhejte a pořiďte si tento kastrol, který bude králem Vaší kuchyně!