Útulné a stylové skladování s šatní skříní BAEKADUS v bílé barvě

Pro milovníky minimalistického stylu a praktického řešení skladování nejlepší volbou je šatní skříň BAEKADUS v bílé barvě. Tento kus nábytku lze snadno začlenit do jakéhokoli interiéru, a přitom nabízí dostatek úložného prostoru pro všechny vaše věci.

Šatní skříň dvoudveřová

Tato šatní skříň je dvoudveřová a dělí se na dvě části. Šatní část je vybavena tyčí a policí, abyste mohli uchovávat své oblečení a doplňky na jednom místě. Policová část má variabilní police, takže si můžete upravit úložný prostor dle svých potřeb. Celkový rozměr této šatní skříně je 104 x 56 x 180 cm.

Šatní část

Šatní část je pro většinu lidí nejdůležitější částí šatní skříně. Speciálně navržená tyč umožňuje uchovávat vaše oblečení výškově, takže se vám nekrčí na spodku. Police jsou dostatečně velké, aby se na ně vešly i větší předměty, jako jsou košile a svetříky.

Vybavená tyčí a policemi.

Policová část

Policová část šatní skříně je určena pro ty, kteří potřebují více prostoru pro uložení předmětů mimo oblečení. Regály jsou umístěny v různých výškách, takže si můžete upravit prostor podle velikosti vašich předmětů.

Policová část má variabilní police.

Materiál: masiv borovice – bílý lak

BAEKADUS šatní skříň je vyrobena z prvotřídního materiálu – borovice v bílém laku. To zajišťuje, že skříň bude odolná a trvanlivá i po dlouhých letech používání.

Dodáváme v demontu.

Pokud si chystáte pořízení této krásné šatní skříně, nezapomeňte, že skříň bude dodávána v demontu. Sestavení není zvlášť složité, ale budete potřebovat několik základních nástrojů a trpělivost.

Záruka 24 měsíců

Skladování s šatní skříní BAEKADUS vám udělá radost na mnoho let. Výrobce vám proto nabízí 24měsíční záruku, abyste mohli mít klidné srdce a nerušené skladování.

Zde najdete přímý odkaz na produkt.

Šatní skříň BAEKADUS