Tiptrade – Dětské bavlněné povlečení Tlapková Patrola: Cena za vítězství (140 x 200 cm, 70 x 90 cm)

Tiptrade – Dětské bavlněné povlečení Tlapková Patrola: Cena za vítězství

Dopřejte svým dětem pohodlný spánek a maximální dobrodružství v jejich snech

Pohodlný spánek je pro děti velmi důležitý. Nejenomže se děti lépe učí a rozvíjejí se, ale také jsou mnohem šťastnější a spokojenější. Pokud k tomu přidáte jejich oblíbené animované postavy ze seriálu Paw Patrol, jsou šance na dobrý spánek o to větší.

Doprovázet je budou jejich psí kamarádi z oblíbeného animovaného seriálu Paw Patrol

Tlapková Patrola je seriál o skupině šesti zvířecích hrdinů, kteří chrání město od různých nebezpečí. Každý z těchto pejsků má své specifické schopnosti a využívají je k řešení různých problémů. Všechny děti rozhodně milují tyto postavičky a prožívají jejich dobrodružství společně s nimi.

Tiptrade - Dětské bavlněné povlečení Tlapková Patrola

Povlečení má z každé strany jiný vzor, můžete ho tak měnit podle nálady

Bavlněné povlečení Tlapková Patrola má jednoduchý, ale velmi praktický design. Povlaky jsou na jedné straně vzorované pejsky ze seriálu a na druhé straně je design se sněhovou kůrou. Díky tomu můžete měnit vzhled postele podle nálady dítěte nebo podle ročního období. To se určitě bude líbit nejen dětem, ale i vám.

Tiptrade - Dětské bavlněné povlečení Tlapková Patrola

Souprava obsahuje:

  • 1x povlak na polštář 70 x 90 cm
  • 1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm

Cena za tuto krásnou a praktickou soupravu je velmi příznivá! Pokud si objednáte nyní, získáte ji za ještě lepší cenu. Vaše děti budou nejen spát lépe, ale budou mít také nekonečné množství dobrodružství ve svých snech s Pejskem Marshallem, Chaseem nebo jinými členy Tlapkové Patroly.

Tiptrade - Dětské bavlněné povlečení Tlapková Patrola