Stropní LED svítidlo Globo – elegantní a úsporné osvětlení vašeho interiéru s rozměry 40/7 cm


Stropní LED svítidlo Globo – elegantní a úsporné osvětlení vašeho interiéru

Stropní LED svítidlo Globo je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají elegantní a úsporné osvětlení svého interiéru. Toto svítidlo vyniká nejen moderním designem, ale také vysokou účinností a kvalitním osvětlením.

Rozměry 40/7 cm

Toto stropní LED svítidlo má rozměry 40/7 cm, což ho činí ideálním volbou pro menší prostory, jako jsou chodby, koupelny nebo ložnice. Je vhodné pro montáž do stropu a nabízí silné a jasné osvětlení, které dokonale osvětlí celý prostor.

Online Only

Stropní LED svítidlo Globo je k dispozici pouze online a jeho objednání zvládnete pohodlně z pohodlí vašeho domova přes stránky Sidonia.cz. Nabízí se v bílé barvě a jeho výroba z kvalitního plastu zajišťuje dlouhou životnost svítidla.

Kunststoff Weiss – Hochvoltleuchte 230 V – D/H: ca. 40/7 cm

To stropní LED svítidlo bylo vyrobeno z kvalitního plastu, který zajišťuje jeho pevnost a dlouhou životnost. Svítidlo je navrženo tak, aby poskytovalo vysokou účinnost a kvalitní osvětlení, což ho činí nejen elegantním, ale také praktickým doplňkem vašeho interiéru. Je napájeno přímo z elektrické sítě s napětím 230 V a disponuje výkonem, který stačí pro dokonalé osvětlení i větších místností.

Stropní LED svítidlo Globo

Stropní LED svítidlo Globo je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a úsporné osvětlení svého interiéru. Díky svým rozměrům a napájení z elektrické sítě nabízí vysokou účinnost a dokonalé osvětlení, které nedá k soudu. Za super cenu, která je k dostání pouze online, se jedná o skvělou koupi.