Skleněný džbán La Rochère Abeille, 1 l – dokonalý doplněk pro vaši domácnost!

La Rochère je francouzská sklárna s historií sahající až do 15. století, jež nechává vzniknout skleněným klenotům, ve kterých se kombinuje čirá praktičnost spolu s uměleckou krásou.

A ač se při zpracování skla používají moderní technologie, i tak je na každé malé skleněné dílo nahlíženo s osobním pohledem a okem pro každý detail.

Ze skleněného nádobí tak dýchá kouzlo francouzského řemesla, ale zároveň bytelnost a odolnost skla, které je přizpůsobeno do dnešní doby, takže je vhodné do myčky na nádobí.

Královský džbán s včelími motivy

Jedním z mnoha klenotů z produkce La Rochère je skleněný džbán La Rochère Abeille řady Louvre, který v sobě spojuje stylový design s praxí.

Tento džbán má objem 1 l, což z něj dělá ideální doplněk pro slavnostní stolování, ale i pro každodenní používání. Nádherné včelí motivy dodávají džbánu elegantní a exkluzivní vzhled a váš stůl se díky němu stane královským.

Materiálem, ze kterého je tento džbán vyroben, je křišťálové sklo, které se vyznačuje velkou pevností a odolností vůči teplotním změnám. Skleněný džbán La Rochère Abeille tedy bude sloužit vaší domácnosti nespočet let.

Zamluvte si teď skleněný džbán La Rochère Abeille online

Pokud vás uchvátil tento krásný džbán La Rochère Abeille, nemusíte dělat nic jiného než kliknout na www.nabytekprozivot.cz a zamluvit si ho online.

Skleněný džbán La Rochère Abeille se bude vyjímat na vašem stole a jeho kvalita vám zaručuje, že ho budete moci používat i pro další rodinné oslavy a slavnosti.

Vyzdobte svůj domov elegantním nádobím od francouzské sklárny La Rochère a dopřejte si stolování hodné králů!