Scandi Modrá sametová jídelní židle Milla s černou podnoží – elegantní a stylová volba pro váš interiér

Moderní židle Milla s látkovým čalouněním nabízí komfort v retro stylu. Područky s opěradlem tvoří jeden celek, který je doplněn měkkým sedacím polštářem. Křeslo je potaženo hebkou sametovou látkou v modré barvě, kterou zdobí prošívání na opěradle. Látka je velmi příjemná na dotek a proto si můžete vychutnat posezení s přáteli či úspěšné jednání s komfortem a v pohodlí.

Elegantní design

Židle zaujme svým designem na první pohled a dodá vašemu domovu či kanceláři špetku elegance. Modrá barva v kombinaci s černou podnoží vytváří moderní a sofistikovaný vzhled. Křeslo se hodí jak do moderně zařízených interiérů, tak i do těch klasických a nostalgických.

Scandi Modrá sametová jídelní židle Milla s černou podnoží

Komfort a pohodlí

Sametový povrch a měkký polštářek nabízí maximální pohodlí během sezení. Židle je ideální pro večery strávené u stolu s rodinou a přáteli, ale také pro pracovní sezení u počítače. Měkká síla sedadla a opěradla poskytuje pohodlí a podporu celému tělu v průběhu celého dne.

Scandi Modrá sametová jídelní židle Milla s černou podnoží

Snadná údržba

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Sametová látka má tendenci udržovat prach a špínu, avšak snadná údržba pomáhá udržovat židli čistou a krásnou po dlouhou dobu. Díky snadné údržbě zůstane židle Milla stále jako nová.

Vyberte si Scandi Modrou sametovou jídelní židli Milla s černou podnoží z našeho eshopu a dodatek k vašemu interiéru. Nadčasový styl a kvalitní zpracování jsou jistotou, že získáte kousek nábytku, který vám bude sloužit řadu let.

Objednejte si ji nyní a vychutnejte si komfort a styl v jednom.