Psací stůl Kora KB Borovice Anderssen – dokonalý kousek do vaší pracovny

Kvalitní a moderní psací stůl Kora KB Borovice Anderssen je skvělou volbou pro každého, kdo potřebuje pracovní prostor s dostatkem úložného místa. Tento stůl je ideální nejen pro domácí kancelář, ale také pro pracovnu v kancelářských prostorách.

Psací stůl Kora KB Borovice Anderssen

Kvalita a design

Psací stůl Kora KB Borovice Anderssen je vyroben z kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a odolnost. Kromě toho disponuje moderním designem, který se hodí do jakéhokoliv interiéru. Stůl je vyroben z borovice s povrchem z bíle lakovaného MDF.

Je vybaven praktickými skříňkami a zásuvkami, které poskytují dostatek úložného prostoru pro vaše dokumenty a drobné předměty.

Psací stůl Kora KB Borovice Anderssen - detail zásuvky

Rozměry a montáž

Psací stůl Kora KB Borovice Anderssen má rozměry 120 x 60 x 76 cm. Stůl je dodáván jako jednoduše sestavitelný kit, který obsahuje všechny potřebné díly a návod k sestavení. Všechny díly jsou pečlivě opatřeny číslováním, což vám usnadní sestavení stolu.

Kde koupit psací stůl Kora KB Borovice Anderssen

Pokud se vám líbí psací stůl Kora KB Borovice Anderssen, můžete si ho objednat na stránkách www.nabytekhned.cz. Cena tohoto stolu je velice přijatelná, přestože se jedná o kvalitní a moderní kus nábytku.