Nástěnná police KINIK v žluté barvě od ASIRu


Nástěnná police KINIK – rozjasnění každé nudné stěny

Vyhledáváte zajímavé doplňky do domácnosti, které zároveň splňují praktickou funkci? Nástěnná police KINIK od ASIRu je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí do svého domova vnést trochu barvy a designového přístupu. Tato žlutá police s kovovým prvkem na zádech police je totiž skutečně unikátní, a to nejen díky své barvě.

Vyberte si z jedné menší a dvou větších poliček

Nástěnná police KINIK nabízí celkem tři rozměry. Pokud hledáte menší police, rozhodně si oblíbíte verzi o rozměrech 40 x 22 x 19 cm, která se perfektně hodí třeba do předsíně. Pokud potřebujete více místa k uskladnění dekorací či knih, můžete si vybrat z větších poliček – a to buď o rozměrech 80 x 22 x 19 cm nebo 120 x 22 x 19 cm. Ty už dokážou pojmout mnohem více, a proto jsou ideální pro obývací pokoj nebo ložnici.

Jednoduchá údržba díky kvalitnímu materiálu

Jedním z hlavních výhod nástěnných policí KINIK je jejich odolnost a lehká údržba. Police jsou vyrobeny z dřevotřísky a potaženy vrstvou melaminu, což zaručuje, že vydrží dlouhou dobu v perfektním stavu. Pokud se vám police někdy pošpiní, stačí je otřít vlhkým hadříkem a rychle se vrátí do původního vzhledu. Takováto jednoduchost určitě oceníte, protože kdo by chtěl trávit více času úklidem než potřebuje?

Detailní rozměry nástěnné police KINIK:

  • Materiál: melaminem potažená dřevotříska
  • Tloušťka: 18 mm
  • Šířka: 40 cm
  • Výška: 60 cm
  • Hloubka: 19 cm
  • Výška police: 22 cm

Investujte do nástěnné police KINIK od ASIRu a rozjasněte si svůj život svěžími barvami a neotřelým designem. Pokud si chcete nástěnnou polici objednat, klikněte na následující odkaz: nákup zde.

Nástěnná police KINIK

Zdroj obrázku: nabytekted.cz