Nádherný krajinářský pohled v NÁSTĚNNÉM ZRCADLE 43,8/53,8/2,5 cm


Stylový prvek pro Vaše bydlení

Když hledáte elegantní kousek pro svůj byt, určitě si nenechte ujít toto krásné nástěnné zrcadlo od značky LANDSCAPE.

Tento klenot bude vypadat skvěle v každé místnosti, kde ho umístíte. Ať už se rozhodnete pro chodbu, ložnici nebo obývací pokoj, tento doplněk jistě zharmonizuje a zútulní váš interiér.

Zrcadlové sklo s plastovým rámem

Zrcadlové sklo je vsazeno do masivního obdélníkového plastového rámu, který má stříbrnou barvu s matným povrchem a rozměry cca 44 x 54 cm (Š x V).

Tento designový kousek s názvem PG11-1 je vyráběn v praktickém hranatém tvaru, který dodá vašemu bytu potřebnou modernost a vkus.

Možnost umístění

Výhodou tohoto výrobku je, že ho můžete na stěnu upevnit jak vertikálně, tak i horizontálně, dle Vašeho uvážení a potřeb.

Takže pokud potřebujete pohled před odchodem z domu nebo vychutnat kávu s krásným výhledem na okolní svět, toto zrcadlo vám poskytne potřebnou reflexi ve všech směrech.

Závěr

Zkrášlete svůj domov s tímto nástěnným zrcadlem od LANDSCAPE. Určitě nebudete litovat a budete mít záruku krásného krajinářského pohledu.

Pokud chcete tento výrobek zakoupit, klikněte zde.

Nástěnné zrcadlo 1
Nástěnné zrcadlo 2

Investujte do kvalitního a stylového nábytku a zpříjemněte si každodenní život. Zvolte LANDSCAPE zrcadlo a bude se Vám líbit každý den.