Kvalitní interiérové dveře Naturel Perma – jilm, pravé provedení, šířka 60 cm

Moderní interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Rámová konstrukce z MDF s kvalitní fólií v žádaném a velmi pěkném provedení. Výplň je poskládána s panelů z MDF ve stejném dekoru a bílého matného skla tl. 4 mm. Zasklení bez zasklívacích rámečků působí velice estetickým dojmem.

Dveře lze osadit jak do stávající ocelové zárubně v české normě nebo do obložkové zárubně. Dveře 60 mají WC zámek (rozteč 72 mm) a pasuje k nim klika v provedení s WC knoflíkem.

Interiérové dveře Naturel Perma – jilm

Tyto dveře jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je odolný vůči obrušování a poškození. Díky tomu jsou velmi trvanlivé a odolné vůči různým vlivům. Jsou ideální volbou pro každý interiér, protože kromě své kvality působí také velmi moderně a sofistikovaně.

Pravé provedení

Dveře se vyrábějí v pravém provedení, což znamená, že dveře jsou určené pro pravou stranu vchodu do místnosti. Takové provedení je nejčastěji používáno a vyhovuje většině lidí. Pokud však potřebujete dveře v levém provedení, není to problém. Stačí si je objednat v daném provedení.

Šířka 60 cm

Tyto interiérové dveře mají šířku 60 cm, což je standard pro běžné bydlení. Díky svému standardnímu rozměru jsou tyto dveře vhodné pro většinu místností. Pokud byste potřebovali dveře širší nebo užší, je to také možné. Z naší nabídky si můžete vybrat dveře s rozdílnou šířkou, aby vyhovovaly přesně vašim požadavkům.

Kvalitní materiály

Tyto interiérové dveře jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů. Díky tomu jsou velmi trvanlivé a odolné vůči různým vlivům. Materiál také vypadá velmi přirozeně a dokonale doplňuje celkový vzhled místnosti. Pokud si je objednáte dnes, můžete si být jisti, že vaše nové dveře vydrží mnoho let a budou vypadat skvěle.

Zakoupit můžete zde

Pokud jste se rozhodli pro tyto interiérové dveře, můžete si je zakoupit zde: https://www.skvelynabytek.cz/produkt/interierove-dvere-naturel-perma-prave-60-cm-jilm-permaj60p. Uvidíte, že vám dodají interiéru nejen eleganci, ale také praktičnost a funkčnost. Kromě toho jsou velmi kvalitní a odolné, což je v dnešní době velmi důležité.

Interiérové dveře Naturel Perma - jilm

Vyberte si tyto interiérové dveře a vytvořte si perfektní domov, který bude vyhovovat vašim potřebám.