Béžový koberec 170 x 240 cm v jednoduchém provedení


Úvod

Koberec PLAIN 170 x 240 cm v béžovém provedení.

Koberec je neodmyslitelnou součástí interiéru každého domova. Pokud hledáte koberec, který nahradí vaše starý a unavený kousek, určitě byste se měli podívat na koberec PLAIN 170 x 240 cm v béžovém provedení od našeho obchodu Maliboo.cz.

Popis produktu

Koberec PLAIN 170 x 240 cm v béžovém provedení je vyroben z kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení. Díky svému jednoduchému provedení a neutrální barvě se hodí do každého interiéru. Béžová barva navíc opticky zvětšuje místnost a dodává jí příjemný a útulný dojem. Rozměry 170 x 240 cm jsou ideální pro obývací pokoj, ložnici nebo jiný obytný prostor.

Béžový koberec se hodí k různým typům nábytku a dokáže navíc skvěle doplnit interiér. Pokud máte například v obývacím pokoji tmavější sedací soupravu, béžový koberec navíc opticky rozjasní a celkově zútulní prostor.

Vhodný do každé místnosti

Béžový koberec PLAIN 170 x 240 cm se hodí do každé místnosti. V obývacím pokoji se hodí pod sedací soupravu, pod konferenční stůl, k televizi nebo jen tak samostatně. V ložnici pak můžete koberec umístit pod postel, vedle postele nebo před zrcadlo.

Koberec je navíc snadno omyvatelný, takže se nemusíte bát situací, kdy na něj něco vyléváte. Stačí ho prostě osušit vlhčeným hadříkem a je jako nový.

Vlastnosti koberečku PLAIN 170 x 240 cm

  • Složení: 100% polypropylen
  • Velikost: 170 x 240 cm
  • Barva: béžová
  • Snadno omyvatelný

Při koupi koberec PLAIN 170 x 240 cm si navíc můžete být jisti, že si pořizujete kvalitní kousek za rozumnou cenu. Navíc máme v naší nabídce další barevné provedení a rozměry, takže si jistě vyberete ten správný koberec pro váš interiér.

Pokud vás zaujal Béžový koberec PLAIN 170 x 240 cm v béžovém provedení, můžete si ho ihned objednat zde.