Béžová sametová pohovka MIACDONI ANNITE s zlatou podnoží – luxusní kousek do každého interiéru


Pohovka, která okouzluje svým designem i pohodlím

Stylová dvoumístná pohovka MICADONI ANNITE zaujme na první pohled svým neotřelým vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění v kombinaci se zlatou kovovou podnoží vytváří atraktivní kombinaci, která do vašeho domova vnese elegantní vzhled. Designovým prvkem je krásné prošívání, které křeslu dodá osobitost. Opěrné polštářky zaručí maximální komfort z posezení.

Vyberte si tu správnou barvu

Tento luxusní kousek je k dispozici v béžové barvě s zlatým podnožím. Zvažte doplnění vaší interiérové výbavy o tuto pohodlnou a designovou pohovku. Pokud vám tato barva příliš nevyhovuje, neváhejte nás kontktovat, rádi vám s něčím poradíme.

Vyrobena na zakázku

Tento produkt není hromadně vyráběn, ale je vyráběn na zakázku. To znamená, že každý kus je jedinečný a plně odpovídá vašim požadavkům. Při objednávce této pohovky si můžete být jisti, že dostanete výrobek, který je přesně takový, jaký jste si představovali.

Společnost produktů z řady Annite

Pohovka MICADONI ANNITE patří do řady produktů Annite, které jsou vyráběny s důrazem na design a kvalitu. Tyto prvky jsou důvodem, proč jsou produkty řady Annite velmi oblíbené u zákazníků po celé Evropě.

Pohovka s osobitostí pro váš interiér

Tento kousek je nejen elegantní, ale nabízí také maximální pohodlí ze sedu. Opěrné polštářky jsou při výrobě čalouněny stejným materiálem jako sedák a bočnice. Díky tomu vytváří pohovka velmi harmonický celek. Tento nábytkový kousek bude skvěle vypadat v každé moderně vybavené domácnosti, ale také v nekomerčních prostorách.

Individuální obchodní podmínky

Pokud se rozhodnete pro nákup této pohovky, nezapomeňte, že se vyrábí speciálně pro vás. To také znamená, že vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. naší obchodních podmínek.

Užijte si maximální pohodlí a harmonii

Pokud si vyberete pohovku MICADONI ANNITE, budete mít nejen kousek, který je krásný na pohled, ale také pohovku, na které se budete cítit velmi pohodlně. Využijte této příležitosti a zainvestujte do pohodlí a eleganci do vašeho domova.

Zajímá vás více o této pohovce?

Navštivte naše stránky a podívejte se na tuto krásnou pohovku v naší galerii s obrázky a dalšími informacemi. Pokud máte zájem, můžete si ji ihned objednat přes náš web. Pokud máte otázky, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme.

Vyberte si eleganci a pohodlí

Tuto luxusní pohovku si můžete zakoupit zde: https://www.naradi-cz.cz/produkt/bezova-sametova-dvoumistna-pohovka-micadoni-annite-160-cm-se-zlatou-podnozi. Vyberte si tu správnou barvu, objednejte si pohovku a začněte užívat si maximální pohodlí v luxusním stylu!