Bavlněný ručník PJ Masks s motivem Faro o rozměrech 70×140 cm


Skvělý ručník pro děti

Ručník PJ Masks je vyrobený z bavlny nejvyšší kvality, měkký a příjemný na dotek. Velmi dobře absorbují vodu a neztrácejí barvu, ani tvar i po opakovaném praní. Bavlněný ručník s motivem Faro z oblíbeného pohádkového seriálu PJ Masks je skvělou volbou pro děti.

Výborný materiál

Ručník PJ Masks je vyrobený z 100% bavlny, která je savá, měkká a jemná na dotek. Bavlna je vysoce kvalitní materiál, který se vyznačuje vysokou trvanlivostí a odolností vůči opakovanému praní.

Bezpečnost a certifikace

Ručník PJ Masks je certifikován mezinárodním testovacím a certifikačním systémem OEKO-TEX, který garantuje, že produkt je vyroben z nezávadných materiálů a splňuje požadavky na bezpečnost a kvalitu.

Doporučení pro použití

Ručník PJ Masks s motivem Faro je ideální pro použití po koupání nebo sprchování. Díky velikosti 70×140 cm jej lze použít jako ručník na celé tělo. Doporučujeme prát při maximální teplotě 40°C a sušit v sušičce při nízké teplotě.

Další produkty ze série PJ Masks

Pokud máte děti, které milují pohádky a seriál PJ Masks, určitě si oblíbí i další produkty ze série, jako jsou přikrývky, polštářky a další doplňky do pokoje.

Na https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/faro-bavlneny-rucnik-pj-masks-030-70m140-cm si můžete objednat bavlněný ručník PJ Masks s motivem Faro a udělat radost svým dětem.

Bavlněný ručník

Závěr

Bavlněný ručník PJ Masks s motivem Faro je skvělý produkt pro děti. Své dítě potěšíte originálním designem, který zdobí oblíbené pohádkové postavy. Ručník je vyrobený z kvalitní bavlny, která je měkká, příjemná na dotek a velmi dobře absorbují vodu. Navíc splňuje požadavky na bezpečnost a kvalitu díky certifikaci OEKO-TEX. Doporučujeme objednat si tento produkt na https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/faro-bavlneny-rucnik-pj-masks-030-70m140-cm.