ASIR Nástěnný obraz TELAR 45 x 70 cm – Kombinace tradičních a moderních prvků pro vaše interiéry


ASIR Nástěnný obraz TELAR – Kombinace tradičních a moderních prvků pro vaše interiéry

TELAR je na semišovém plátně natištěný obraz, který může být ozdobou v jakémkoliv pokoji Vašeho domu či bytu. Když náhodou procházíte kolem a pokojem, ve kterém je TELAR namalovaný, Vašem oku se příjemně zaskřípe. Baretva, motiv a textura tohoto obrazu jsou neobyčejné.

Design obrazu TELAR

TELAR je naplněn abstraktním motivem různých obrazců a barev. Zaujme Vaše oko a Vaši návštěvníky také. Je tu něco pro každého – pro ty, které milují tradičnější vzhled, stejně jako pro ty, kteří preferují modernější prvky. Obraz TELAR v sobě spojuje tradiční a moderní prvky a bude skvěle vypadat v interiérech, které odrážejí tento styl.

Na výběr je z mnoha barevných kombinací, takže si můžete vybrat takovou, která se nejlépe hodí k Vašemu interiéru. Obraz TELAR bude skvělou a výraznou dekorací pro Váš obývací pokoj, ložnici, prázdnou stěnu bytu, nebo cokoli dalšího.

Materiál a velikost

Obraz je sestaven ze semišového plátna a z rámu vyrobeného z dřevěných 3 cm silných lišt. Rozměry jsou šířka 45 cm a výška 70 cm. Digitální tisk na plátno zajišťuje výrazné a živé barvy, takže bude nádherně vynikat na Vaší stěně.

Lze připevnit na zeď!

Kde koupit?

Potřebujete novou výraznou výzdobu pro váš interiér? Milujete překvapivé a abstraktní motivy? Potom se podívejte na kupsinabytek.cz, kde si můžete koupit nástěnný obraz TELAR ve velikosti 45 x 70 cm. Objednejte si TELAR a ozdobte svůj domov!

ASIR Nástěnný obraz TELAR 45x70 cm

TELAR je nástěnný obraz se semišovým plátnem a abstraktním motivem různých barev a obrazců. Je to skvělá dekorace pro každý interiér a nabízí se v mnoha barevných kombinacích, takže si můžete vybrat tu, která se nejlépe hodí k Vašemu stylu. Obraz je umístěn na rámu vyrobeném z dřevěných lišt a má rozměry 45 x 70 cm. Tento výrazný obraz je dostupný na kupsinabytek.cz, a tak si můžete objednat pravý kousek pro svoje interiéry.