Abstraktní umění Bo-ma Deka Aneta Petrolejová v obraze 150 x 200 cm


Kvalitní jednobarevná deka

Bo-ma Deka Aneta Petrolejová je vyrobena ze 100% polyesteru (mikrovlákna). Snadno se udržuje a netvoří žmolky, což je pro alergiky zcela ideální. Díky své moderní barvě a tvaru si udrží krásný vzhled i po několika praních.

Lehká a zároveň teplá

Deka Bo-ma Deka Aneta Petrolejová je překvapivě velmi lehká, ale přesto vás výborně zahřeje. Materiál, ze kterého je vyrobena, totiž perfektně izoluje teplo a udržuje tělesnou teplotu.
Využijete ji jak doma, na gauči při sledování oblíbeného filmu, tak venku při pikniku nebo grilovačce.

Rozměry

Deka má velikost 150 x 200 cm a je tak dostatečně velká pro pohodlné zabalení a zahalení těla. Je dostupná v moderní petrolejové barvě, která okamžitě rozzáří každý interiér.

Zahřejte se stylově v teple a luxusní pohodě s dekou Bo-ma Deka Aneta Petrolejová. Navíc ji můžete objednat snadno a rychle na www.nabyteklevneji.cz.

Bo-ma Deka Aneta Petrolejová

Tuto krásnou deku můžete umístit kamkoliv ve svém interiéru jako prvek dekorace. Její jednoduchý design ladí s moderním stylem a umožňuje kombinaci s různými barvami a vzory.

Trvanlivost a kvalita

Deka Bo-ma Deka Aneta Petrolejová je vynikající volbou pro každého, kdo hledá kvalitní, praktický a stylový kousek. Tento produkt je vyroben z kvalitních materiálů a má s nimi dlouhou životnost.

Zadovážte si kus moderního a teplého komfortu a užijte si pocit pohodlí díky dece Bo-ma Deka Aneta Petrolejová.