Jsi tu: Medicína - aktuality  »  Rady  »  Průlomová metoda hubnutí Webera!

Průlomová metoda hubnutí Webera!

Zveřejněno v kategorii Rady       
Průlomová metoda hubnutí Webera!

Rychlý úbytek hmotnosti a snížení hladiny cholesterolu již po první tabletce? Americký vědec - profesor. Weber- našel inovativní způsoby, jejichž účinnost je potvrzena nezávislými výzkumů a testy kvality. Podívejte se, co je cílem jeho akci!

Metoda prof. Webera - jak funguje?

Vysokou účinnost léčby zajišťuje složení: 100% přírodní, založené na kombinaci organických účinných látek, jako je nárokováno v patentovém ústavu. Nejdůležitější složkou přípravku je CGA, která zrychluje proces splování tuku a zpomaluje spalování glukozy v trávicím traktu. Za pomoci aktivních látek se dostává přímo do těch částí těla, kterí jsou odpovědné za přizpůsobení vyživných složek a spalování tukové tkáně.

Díky jedinečné kombinaci aktivních složek metoda profesora Webera působí na třech úrovních:

- zpomaluje vstřebávání cukru v krvi a zastavuje proces přeměny cukru do tukových buněk,

- podporuje spalování glukózy a tuků v játrech.

- čistí cévy od mastných usazenin a toxinů, zlepšuje průtok krve a ovlivňuje snížení hladiny cholesterolu.

Díky využití přirozených, lehce stravitelných látek metoda CGA800 působí rychle, rozbíjí tuk a snižuje obsah cholesterolu již po 2 hodináh od přijetí první tablety! Kromě toho, výše popsané procesy probíhají nepřetržitě po dobu 24 hodin denně, což určuje nesrovnatelně vysokou účinnost. Vzhledem k synergickému působení metoda profesora Webera zcela eliminuje nejzávažnější zdravotní důsledky obezity: problémy s krevním oběhem a metabolismem, přebytek cukru a vysokou úroveň špatného cholesterolu v těle.

 

CGA800 - recenze

Tato metoda je potvrzena výsledky klinických zkoušek prováděných na skupině 122 osob ve věku 23 až 65 let, kteří mají vysoký obsah tuku v těle. Cílem studie bylo zjistit, zda metoda hubnutí profesora Webera skutečně zaručuje rychlé hubnutí a snižování cholesterolu. Po 4 týdnech výsledků zkoušek byly analyzovány a zveřejněny v lékařském časopise. Ukázalo se, že účastníci studie zhubla tentokrát cca. 10 - 14 kg, hladina LDL (špatného) cholesterolu se snížila v průměru o 60 jednotek a index BMI se zlepšil o cca 6 bodů. Testy také ukázaly pozitivní vliv metoda prof. Webera na průchodnost cév. Potvrdily účinnost léčby a její výsledky byly zveřejněny na stanovištích ze strany účastníků studie. Formule je 100% pozitivní, většina respondentů by ji doporučili svým přátelům!

 

Jak používat metodu profesora Webera?

S přírodním složení přípravku od amerického vědce je metoda pro tělo zcela bezpečná, nezpůsobuje vedlejší účinky a může být kombinována s jinými léky. K dosažení hmatatelných výsledků, léčba by měla být podpořena dietou s nízkým obsahem tuku a mírným cvičebním režimem. Tato kombinace zaručuje nejrychlejší výsledky - první z nich budou viditelné již po 24 hodinách od přijetí první tablety!