Jsi tu: Medicína - aktuality  »  Rady  »  Bolí Vás kolena? Máte problémy s chůzí? Inovativní metoda léčení kolenních kloubů 2v1 – Knee Active Plus - již dostupná!

Bolí Vás kolena? Máte problémy s chůzí? Inovativní metoda léčení kolenních kloubů 2v1 – Knee Active Plus - již dostupná!

Zveřejněno v kategorii Rady       
Bolí Vás kolena? Máte problémy s chůzí? Inovativní metoda léčení kolenních kloubů 2v1 – Knee Active Plus - již dostupná!

Dobrá zpráva pro všechny osoby, které mají problémy s kolenními klouby. Nová metoda přináší úlevu, podporuje pohybování se a posiluje zevnitř chrupavku. Právě metoda 2v1 – v sobě spojuje účinky rehabilitace a suplementace současně! Jak je to možné?

Pro seniory, sportovce a nejen

Nová metoda je vhodná především pro seniory a sportovce a všechny ostatní osoby, které se potýkají s problémy kolenních kloubů, které jsou mezi jinými způsobené:

- zlomeninou

- poškozením kloubní chrupavky

- chondromalacií čéšky

- namožením šlach

- poškozením zkřížených vazů

- oslabením svalů obepínajících koleno

- poškozením menisku

Knee Active Plus je rovněž dokonalou metodou léčby kolenních svalů pro osoby, které potřebují rehabilitaci po operačních zákrocích.

 

Metoda, která přináší úlevu už po prvním použití

Tato inovativní metoda podporuje provozování sportu a je vhodná pro všechny jiné fyzické aktivity, které vyžadují znehybnění kloubu. Z toho důvodu ji mohou používat rovněž osoby, které praktikují horské túry nebo trpící nadváhou. Knee Active Plus je totiž speciálním páskem, který stabilizuje kloub, čímž zmírňuje bolest, zamezuje dalším namožením kloubu a poraněním.

Avšak zde jeho možnosti nekončí. Pásek obsahuje jeden výjimečný element, který ho odlišuje od ostatních pásků na trhu.

 

To není obyčejný pásek – jak působí Knee Active Plus?

Knee Active Plus je sestavený z lehkého prodyšného materiálu a 10 magnetů obalených speciálním materiálem. Magnety zajišťují udržení normální tělesné teploty v oblasti, která má být léčena a použitím tepla zlepšují krevní oběh a způsobují buněčnou obnovu a čištění krve. Díky tomu se zánětlivé stavy snižují, a práce svalů je zlepšená.

Celý pásek navíc stabilizuje čéšku, posiluje a znehybňuje kolenní šlachy, čímž pomáhá vrátit se do plné fyzické kondice ve velmi krátkém časovém období 4 týdnů. Materiál je měkký, odolný a neomezuje pohyb. Otvor navíc na koleně zlepšuje cirkulaci vzduchu, čímž zrychluje regenerační procesy kloubu.

Magnetický pásek je možno používat přes den i v noci. Nebyly zaznamenané žádné vedlejší účinky a může ho používat skoro každý, vyjma osob s kardiostimulátorem srdce (magnety mohou ovlivňovat funkci kardiostimulátoru).

 

 

Kde koupit?

Pásek Knee Active Plus si získává skvělá hodnocení mezi ortopedy po celém světě a získává si stále více příznivců v davu sportovců, mezi mládeží, která trpí degenerací kloubů a seniory potýkajícími se s poškozením kolenních kloubů spojených s věkem.

Cenu pásku a podrobná hodnocení na téma produktu najdete na stránce producenta.

Štítky: