Jsi tu: Medicína - aktuality  »  Rady  »  Krém Perle Bleue: rozluč se s vráskami a přivítej mladou pokožku!

Krém Perle Bleue: rozluč se s vráskami a přivítej mladou pokožku!

Zveřejněno v kategorii Rady       
Krém Perle Bleue: rozluč se s vráskami a přivítej mladou pokožku!

Hledáš produkt, který bude hydratovat pleť a vyhlazovat vrásky dlouhodobě? Jsi unavená z přípravků, které nesplňují sliby výrobce? Vyzkoušej novinku na trhu kosmetických výrobků: krém Perle Bleue, založený na přírodních aktivních složkách.

Univerzální působení

Odborníci, kteří pracovali na Perle Bleue se řídili základním předpokladem: vytvořit takový vzorec krému, který bude reagovat na všechny potřeby zralé pleti. Výsledkem je univerzální přípravek, který má vlastnosti proti stárnutí pleti jak i péči. K prvně jmenovaným patří nejen vyhlazení vrásek nebo napínání pokožky, ale také ochranu proti ochablosti a vyrovnání kontury obličeje. Z hlediska kosmetického krém hluboce hydratuje a vyživuje pokožku, zmírňuje podráždění a pokožce dodává lesk. Díky přítomnosti vitamínů a minerálních látek má regenerační a antioxidační vlastnosti a  obnovuje ochrannou vrstvu kůže. Tucet funkcí v jednom krému? S Perle Bleue je to možné!

 

Organické složení

Recept krému byl založen na nejnovějších poznatcích v oblasti kosmetiky. Přípravek obsahuje látky, laboratorně testované na vlastnosti proti stárnutí. Jedná se především o organické přírodní složky a rostlinné výtažky s prokázaným nutričním působením. Díky tomu léčba Perle Bleue zajišťuje stejně tak dlouhodobé účinky jak i kompletní zabezpečení. Tento inovativní omlazující komplex může být použit pro všechny typy pleti – i tu se sklonem k alergiím.

 

Vybrané přísady:

  • Bambucké máslo: zdroj vitaminů A a E, které působí na zdravý vzhled pokožky. Hluboce navlhčuje a regeneruje pokožku a nechává ji měkkou na dotyk a pružnou.
  • Jojobový olej: obsahuje fytosteroly, vitaminy A, E a F. Dokonale změkčuje, zpevňuje a vyživuje pokožku, a tím urychluje její regeneraci a zmírňuje zánětlivé stavy.
  • Komplex dermcom (krokus a akácie senegalská): regeneruje buňky pokožky a pomáhá odvrátit proces stárnutí.
  • Kolagen: hlavní bílkovina pojivé tkáně, odpovídá za správné navlhčení, pevnost a pružnost pokožky. Podporuje produkci vlastního kolagenu, díky čemuž se pokožka stává napnutější a pružnější. Stimuluje obnovu epidermisu.
  • Olej macadamia: bohatý na vitamin A, vitaminy skupiny B, fenoly, lecitin, a minerální látky, brzdí proces stárnutí kůže, tím že ji chrání proti účinkům volných radikálů. Má změkčující a vyhlazující účinky.

 

 

Pro koho je přípravek určen?

Vzhledem k zpevňujícím vlastnostem a vlastnostem proti stárnutí je Perle Bleue doporučen především lidem ve zralém věku. To však neznamená, že nemůže být použit mladšími lidmi, v rámci prevence nebo léčby proti stárnutí a regenerace. Vzpomeňme si, že produkce kolagenu v kůži začne klesat již okolo 25 let - pak se také vyskytují změny, které vedou k postupnému vadnutí pokožky a vráskám. Chcete na jak nejdéle odložit tento proces? Začni používat Perle Bleue již dnes! Krém je ideální jako kosmetický přípravek pro den a noc, stejně jako báze pod make-up. Výživný efekt je patrný již po prvním použití a po měsíci bude Tvá pokožka znovu pevná a získá si zdravý vzhled!

Štítky: