Jsi tu: Medicína - aktuality  »  Rady  »  Flexa Plus: přirozený způsob na zdravé klouby

Flexa Plus: přirozený způsob na zdravé klouby

Zveřejněno v kategorii Rady       
Flexa Plus: přirozený způsob na  zdravé klouby

Je bolest kloubů v rozporu s Vaší každodenní činností? Seznamte se s přípravkem, díky kterému nepohodlí zůstane jen špatnou vzpomínkou.

Problém s kloubami se může vyvíjet bez objevů celými roky. Když už ale dá o sobě vědět, často překáží zdezorientovaným pacientům v normálním fungování. Nesnesitelná bolest znemožňuje i obyčejný pohyb. Existuje způsob, jak si s tímto problémem poradit, bez potřeby fašírování se chemickými lékami proti zánětům? Ukázalo se, že ano, a s pomocí přichází sama matka příroda.

Tomuto problému skvěle rozumí odborníci z laboratoře Flexa Plus, kteří vytvořili nový, plně přírodní dolněk stravy, vzpomáhající zdraví kloubů díky unikátnímu složení složek. V přípravku najdeme také aktivní komponenty, jak alespoň upravující elastitu pojící tkáně, kojící bolest a doplňující chybějící křemík a draslík – obsažen v přesličce. Mimo to, ve složení najdeme extrakt z tříbarevné fialky, který působí protireumaticky a proti bolesti, posilňuje chrupavku a odstraňuje pocit tuhosti v kloubech.

Pravdivost působení Flexa Plus zaručuje také využití ve složení výrobku extraktu z rostliny maca, která vykazuje silný antiseptický a antibakteriální ůčinek. Ale to ještě není všechno. Tato peruánská rostlina odstraňuje také nepříjemnou bolest kloubů v kolenou, kyčlích, loktech a páteři a také kojí bolestné následky nemocí svalů. Mimo to, v přípravku Flexa Plus je využit extrakt z pampelišky, která zvětšuje vytváření kolagenu – klíčové složky chrupavky, kterého ubytek způsobuje silné bolesti kloubů..

Perličkou ve složení Flexa Plus je také kopřiva, která ve svých pálítkách obsahuje kyselinu mravenčí – přírodní lék na nepříjemné bolesti, stejně jako revmatické a artretické. Výrobek byl obohacen také dodatečně o výtažek z melisy a klíčového pro správné fungování těla vitamínu A, C a E.

 

 

Doplněk stravy Flexa Plus náleží užívat dvakrát denně – před snídaní a obědem, pořádně ho zapít vodou. Přípravku by se nemělo užívat během kojení, dětmi do 18 roku života a také osobami alergickými na jakoukoliv složku přípravku.

Flexa Plus je doplněk, který Ti pomůže překonat bolest kloubů a vrátit do normálního rytmu života. Neváhej a nech si pomocy. Flexa Plus je Tvůj způsob na bolavé klouby.

Štítky:

Podívej se také na: