Jsi tu: Medicína - aktuality  »  Rady  »  Hallu Forte – korekční aparát na haluksy, který nezklame

Hallu Forte – korekční aparát na haluksy, který nezklame

Zveřejněno v kategorii Rady       
Hallu Forte – korekční aparát na haluksy, který nezklame

Haluksy jsou nemocí zvanou osteoartritida, nemocí, která má za následek znetvoření nohy. Lidé, kteří se s ní potýkají vědí, jak bolestivá je tato indispozice. Jak se jí zbavit?

Haluks, jinak vybočený palec, je metatarzální deformace palce, která se charakterizuje bočním odchýlením palce. Na začátku není deformace bolestivá, jednak postupem času se může stát pravdivým utrpením. Co tedy dělat?

Určitě od mnoha osob uslyšíme, že konečná je operace a není jiná možnost. Samozřejmě to není pravda – metod léčby je mnoho a operace je tou poslední, ke které nikdy nedojde, pokud dříve sám podejme válku s haluksami.

Hallu Forte je korekční aparát, který pomáhá v boji s haluksami. Přírodním a stabilním způsobem vyrovnuje pozici palce, obnižuje napětí a dává pocit komfortu.

Co ho různí od jiných aparátů tohoto typu? Především upravuje kvalitu pohybování se, zabraňuje návratu znetvoření nohy a také působí jako ochrana na svaly a vazy. Může být používán se všemi druhy obuvi. Ortopedi a další specialisti zajmující se prevencí, vyšetřením a léčením znetvořením a změn funkce nohy doporučují Hallu Forte jako alternativní metodu oproti operaci a chirurgickým záběhům.

Lidé, kteří trpí na haluksy, zkouší přerůznými způsoby zlahodit bolesgt a otoky. Nejčastěji používají obklady, masti nebo bylinky doporučované sousedkou nebo sousedem. Bohužel, ale takové praxe nepřinesou úlevu, ale mohou jen doprovodit do nárůstu problému. Korekční aparát Hallu Forte je lehce dostupný, levný a především pomáhá! Přizpůsobí se každému typu nohy, redukuje počet opuchlin, odřenin a puchýřů způsobených vybočeným palcem. Nemusíš čekat ve frontě k lékaři ani se bát operace. Nečekej ale dlouho s rozhodnutím o léčení a koupi korekčního aparátu, protože čím rychleji to uděláš, tím rychleji tvé nohy pocítí úlevu a ty si zamiluješ dlouhé procházky.

 

 

Po založení Hallu Forte na nohu, můžeš pociťovat menší diskomfort na kořeni palce, ale nedělej si starosti, znamená to, že aparát funguje. Jeho nošení Ti neznepříjemní svobodný pohyb, ale jedině ulehčí normální fungování.

 

Štítky: