Jsi tu: Medicína - aktuality  »  Rady  »  Skinetrin: Tvoje zbraň ve válce s plísní

Skinetrin: Tvoje zbraň ve válce s plísní

Zveřejněno v kategorii Rady       
Skinetrin: Tvoje zbraň ve válce s plísní

Trpíš na plíseň, která se vrací? Poznej nový orální přípravek, který Ti pomůže se vyrovnat s plísní zevnitř!

Mykóza je nepříjemné kožní onemocnění, které může postihnout každého z nás. Houby rády utočí obzvláště na oslabený, bezbranný organizmus, proto je tak důležité, aby jsme nikdy nedopustili do úbytku vitamínů a minerálů. Plísní je lehké se nakazit při používání mnoha veřejných míst, jakými jsou bazén, toalety nebo klidně i kadeřnická nebo kosmetická studia. I když se o tom ne často vzpomíná, onemocněním na plíseň, které je později těžké se zbavit, může nahrávat také užívání různých druhů antibiotik.


Jak skutečně vyléčit mykózu?

Aby bylo možné požehnání se s tímto problémem, obyčejně se zažívají patřičné orální léky, jejihž cílem je zničit vzniklé kvasinky. Často je však taková kůra nedostačující a pokonání kvasinek organizmem je potřeba posílit zevnitř.

V tomto cíli specialsti z laboratoria Skinetrin vytvořili novou speciální formuli, která je postavena na síle přírodních složek, umožňuje organizmu bojovat se škodlivými houbami zevnitř. Ve složení doplňku znalezneme mimo jiné vážný pro pokožku kolagen, který účinně blokuje vývin hub, bakterií a virů. Kolagen obsahuje také hluboce očisťující vlastnosti, urychlující hojení ran a vyrovnávající přebarvení. Jeho vlastnosti znemožňují kvasinkám přenos na další místa pokožky a usměrňují nepříjemné oběvy svázané s útokem kvasinek. Kolagen urychluje také proces regenerace pokožky a upravuje její prokrvení.

Další klíčovou složkou posilující boj s plísní je obsažený v doplňku stravy Skinetrin niacin. Jeho neobvyklé účinky stanoví plísním překážku, která způsobuje, že se přestanou rozmnožovat. Niacin účině neutralizuje také vytváření enzymu HST3, díky kterému nemohou plísňové buňky v organizmu přežít. Díky využití niacinu ve složení doplňku Skinetrin máme větší šansi na odzískání zdravého vzhledu pokožky i nehtů.

V boji s navracející se plísní zaručeně pomůže také vitamin C, který znalezneme v obsahu tabletek Skinetrin. Jeho dobře zvolená dávka účinně zabíjí štěpy plísňových bakterií a také obsahuje složky, které oslabují buňky kvasinek, podílející se na jejich postupném odumření. Mimo to, kyselina askorbinová má uklidňující účinky na záněty, odstraňuje nepříjemné pálení a svědění a také posiluje organizmus před nechtěnými návraty plísňového onemocnění.

 


Skinetrin – nejlepší v boji s mykózou

Potravinový doplněk Skinetrin je jediným výrobkem na trhu, který přirozeným způsobem posiluje boj s plísněmi zevnitř. Pokud máš už dost navracejících se infekcí, dej si šanci na zdraví a pělný vzhled. Vyzkoušej Skinetrin - nejlsepší v boji s plísní.