Jsi tu: Medicína - aktuality  »  Rady  »  Make Lash – revoluční stymulační sérum na řasy

Make Lash – revoluční stymulační sérum na řasy

Zveřejněno v kategorii Rady       
Make Lash – revoluční stymulační sérum na řasy

Sníš o dlouhých a hustých řasách? Vyzkoušej regenerační sérum Make Lash a raduj se ohromujícím pohledem již po 3 měsících používání!

Pro koho je vhodné?

Toto specializované sérum bylo vyvinuto pro lidi, kteří mají problém se slabými a krátkými řasami se sklonem k vypadávání a chtěli by je posilnit zevnitř. Výrobek je zaměřen také pro ženy, které nosí permanentní make-up nebo umělé řasy, lidem po chemoterapii a nosícím kontaktní čočky.

 

Jak funguje Make Lash?

Sérum má lehkou konzistenci, ktará proniká do kořínků řas, vyživuje je a posiluje. Pokročilé aktivní složky povzbuzují vlasové cibulky k růstu, navrací jim vitalitu a chrání je před nepříznivými vnějšími účinky. Terapie je účinná jak při přirozeně tenkých a slabých řasách, jak u řas zničených špatnou péčí. Pohodlný aplikátor umožňuje snadno nanést sérum na linku řas, které se stanou vyditelně hrubší a silnější již po několika týdnech!

 

Přírodní aktivní složky

Formule Make Lash byla opřena na dvou nejdůležitějších složkách, které pomáhají přiroznému růstu řas a známé jsou z regeneračních ůčinků. Prvním z nich je biologicky sktivní peptid Biotynol Tripeptide-1, který posiluje strukturu vlasu, stimuluje jeho růst a navrací elastitu. Druhá složka je provitamin B5, tedy kyselina panotenová. Po vniknutí do pokožky se mění na vitamin B5 a podílí se na dělení buněk řasy, co má přímý vliv na zahuštění řasy. Kromě toho perfektně vyživuje řasy, hydratuje a chrání je zevnitř.

 

 

Proč?

To ještě nejsou všechny výhody Make Lash! Díky formě řasenky je neobyčejně výdajná a výhodná v použití. Používá se na noc, protože v noci se komůrky intensivně regenerují. Sérum nevyvolává podráždění, nestéká a rychle se vstřebává. Pro uzýskání nejlepších efektů ho náleží používat každý den přez 3 měsíce, potom - na udržení kůry - 2x za týden. Tímto způsobem Tvé řasy rychle získají vysněnou hustotu a Ty se budeš moci znovu chlubit a radovat výrazným pohledem.

Štítky: