Jsi tu: Medicína - aktuality  »  Rady  »  Zpomalení stárnutí pokožky na úrovni DNA? Nyní je možné s kůrou LEFERY!

Zpomalení stárnutí pokožky na úrovni DNA? Nyní je možné s kůrou LEFERY!

Zveřejněno v kategorii Rady       
Zpomalení stárnutí pokožky na úrovni DNA? Nyní je možné  s kůrou LEFERY!

Poznejte nejnovější úspěch v oblasti kosmetiky, kterého již využívalo tisíce spokojených žen po celém světě.

Skutečná revoluce v boji proti vráskám! Genetici z Francie vyvinuli inovativní vzorec, založený na přírodních účinných látkách a nejnovějších poznatků v oblasti nanotechnologií. Díky této kombinaci omlazující komplex LEFERY Active Cell Regeneration poskytuje úžasné výsledky v podobě hydratační, vyhlazení a zpevnění pokožky již za 4 týdny!

Léčebná kůra LEFERY se skládá ze dvou krémů - denního a nočního - bohaté v pečlivě vybraných přísadách používaných v kosmetických přípravcích a kosmetických ošetřeních po celém světě. Mezi ně patří kyselina hyaluronová, kolagen, přírodní výtažky dpantenolu a oleje z brutnáku lékařského a avokáda, které hluboce vyživují , regenerují a posilují pokožku, redukují vrásky a zabraňují vzniku nových. Díky úspěchům moderní vědy, krémy pronikají hluboko do kůže, stimulují buňky ke zvýšené produkci kolagenu, poskytují lepší vstřebávání účinné látky a déle trvající účinky liftingovo - proti vráskám. LEFERY zpomaluje proces stárnutí pokožky, zvlhčuje pokožku a viditelně zlepšuje její stav. Kromě toho, zesvětluje tmavé kruhy pod očima, redukuje pigmentaci, odstraňuje otoky, vyrovnává kontury obličeje a chrání před škodlivým UV zářením. S přírodnímu složení může být použit na jakýkoliv typ pleti: je také bezpečný pro pokožku se sklonem k alergiím.

 

 

Jak fungují jednotlivé složky krémů LEFERY ACR ?

Kyselina hyalurinová váže s sebou molekuly vody, hluboko hydratuje pokožku dodávajíc jí pružnost.

Kolagen doplňuje ůbytek cenné vlákniny, které výroba v organismu začíná ubývat již okolo 25 roku.

D-pantenol zmírňuje zánět a podráždění, dlouhodobě vyhlazuje a regeneruje pokožku.

Olej z avokáda hydratuje pokožku a poskytuje jí cenné vitamíny a obnovuje pružnost.

Olej z brutnáku lékařského zpomaluje stárnutí pleti, posiluje její ochrannou bariéru, dělá protizánětlivé a proti alergiím.

 

Aktivní léčba proti vráskám LEFERY Active Cell Regeneration je určena pro každodenní péči o zralou pleť. Krémy byly dermatologicky testovány a nebyly testovány na zvířatech.

Štítky: