Jsi tu: Medicína - aktuality  »  Rady  »  CGA800: Kyselina chlorogenová – recept na přebytečné kilogramy

CGA800: Kyselina chlorogenová – recept na přebytečné kilogramy

Zveřejněno v kategorii Rady       
CGA800: Kyselina chlorogenová – recept na přebytečné kilogramy

Kyselina chlorogenová je dnes považována za jedno z nejlepších řešení problému obezity na světě. Jak tato látka funguje a proč by jste měli s její pomocí změnit svůj život?

Pár slov o kyselině chlorogenové

Kyselina chlorogenová (CGA) je organická chemická sloučenina a je přirozeně se vyskytující se přírodí antioxidant. V nízkých koncentracích se nachází, mimo jiné, v sušených švestách a kopřivách. Je to také substance, která je zařazena do potravinového doplňku na hubnutí CGA800. Tato kyselina pomáhá nejen spalovat nadváhu, ale také má na zdraví podporující účinek. CGA podporuje imunitní systém organismu, zpomaluje proces stárnutí, zlepšuje krevní oběh a čistí tělo.

 

CGA800 na hubnutí

Kyselina chlorogenová obsažená v potravinovém doplňku CGA800 reguluje a urychluje látkovou výměnu a pomáhá odstranit toxiny dodávané tělu v výživě. Vlastnosti kyseliny také pomáhají v boji proti onemocnění střev a nadměrné chuťi k jídlu, které často vedou k nárůstu tělesné hmotnosti a obezitě. Poskytování tělu kyselinu chlorogenovou výrazně snižuje absorpci cukrů a způsobuje, že tělo začne používat zásoby, které se nahromadili dříve. Potravinový doplňek CGA800, vzhledem ke koncentraci přírodní kyseliny chlorogenové také pomáhá v boji proti problému inzulínové rezistence, která postihuje mnoho lidí, zejména ženy se potýkají s hormonálními problémy. Inzulínová rezistence je zatěžující onemocnění zahrnující poruchu rovnováhy glukózy, což vede ke snížení citlivost svalů, tuku, jater a dalších tělesných tkání na inzulín. Tento stav může vést k cukrovce.

 

Oficiální distributor nejkvalitnější kyseliny chlorogenové připravil pro naše čtenáře speciální nabídku
Při využití tohoto odkazu je poštovné ZDARMA

 

Použití potravinového doplňku

CGA800 by měla být užívána jednou denně, jedna kapsle. V průběhu užívání také pamatujme o zdravé výživě a fyzickému cvičení, díky čemu účinky léčby budou optimální. Unikátní složení doplňku CGA800 nám pomůže podejmout aktivitu a dodá sílu. Všechno díky vhodně vybranému množství kofeinu, který napomáhá koncentraci a upravuje centrální nervový systém. Doplněk CGA800 s obsahem kyseliny chlorogenové je šancí pro novou, krásnou postavu, díky které se můžeme cítit lépe ve svém vlastním těle.

Štítky: